Paylasimin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylasimin Adresi

Sitemize Hoşgeldiniz PaylasiminAdresi Herkez Burada Toplanıyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nicklerin Dewmamı !!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Nicklerin Dewmamı !!! Empty
MesajKonu: Nicklerin Dewmamı !!!   Nicklerin Dewmamı !!! Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:22 pm

a ğ å Å Â ª Ä Á À ã à A b ß (3 B c Ç ç © ¢ C d ğ Ğ D e ë é ê è í € £Ë É Ê È E f ƒ F g G h µ H i | | ï í î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì I j ¿ J k |{ |< K l £ ¿ L m (v) M n ñ Ñ N o ø Ø º ° ¤ Õ () O p ş Ş P q ¶ Q r ® R s § $ S ş Ş ¤ §
t ~|~ ¯|¯ T u ü ú û ù µ |_| Ü Ú Û Ù U v V w W x × X y ÿ ¥ Y z Z
æ Æ Œ ® © TM ¿ ? ½ ¼ ¾ ¬ ¨ ¯ · « » ¹ ² ³ ‡ † ± ÷ ¦

kızılderili atasözlerinden oluşna nickler ve anlamları

Yağmur iyilerin üstüne de yağabilir bununla beraber kötü insanların üstüne de yağabilir.
Yeryüzüne çok iyi muamele etmek zorundasın ! O babanızın malı değil, yeryüzünü çocuklarınızdan ödünç aldınız ve çocuklarınıza geri vereceksiniz.
Son ırmak kuruduğu zaman, son ağaç yok olduğu zaman, son balık öldüğü zaman; işte o zaman beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunun farkına varacak.
İnsan doğadan uzaklaştıkça kalbi taşlaşır.
Yapmamız gereken tek şey; her şeyi eski haline ve eski sadeliğine döndürmektir, bu şekilde bozulmuş olan düzenimiz yeniden kurulacaktır.
İnsanın gözleri öyle değişik sözcüklerle konuşur ki; dili o sözcükleri asla telaffuz edemez.
Fakir olarak yaşamak, şerefsiz ve onursuz yaşamaktan daha önemsiz bir meseledir.
Yaşlılık ölüm gibi şerefli bir ünvan değildir fakat buna rağmen çoğu kimse yaşlanmayı ister.
Eğer herkes bir başka insan için bir iyilik yaparsa dünya üzerinde ihtiyaç içinde yaşayan hiç kimse kalmaz. Sen sadece bir kişiye yardım et! Günümüzde adet böyle değil ama inanıyorum, insanlar bu şekilde davranmayı Avlayacaksan eğer en zayıf geyiği avlamalısın, çünkü sağlam olan geyikler yeni neslin devamı için gerekli olnlardır onlara zarar vermekurtlar vadisi repliklerinden oluşan nickler
Kim için ne için olursa olsun, namusunu peşkeş çeken bir kadına sadece acırım, dokunmam bile. Polat
Memati : Eee halo dayı. Gittin geldin. Ne var ne yok öbür tarafta ? Halo:
Kurda sormuşlar boynun neden kalın diye, kurt cevap vermiş; “Kafamın kalın olmasından iyidir”. Memati
3 çeşit ahmak vardır: 1. yalnız yola çıkan 2. yokuş çıkarken sigara içen 3. kaynanasının yanına ev kuran.
Benim gözlerime bak, bende suç işlemekten korkacak göz var mı ? Memati
Kurt ne zaman pusudan korkmuş da biz de korkalım. Polat
Yaralı da olsa, kurt cakal değildir. Laz Ziya
İnsaf kalmamış beni ademde, anamı ağlattılar acıbademde. İplikçi
Bu alemde geceleri mahkum olan, gündüzleri hakim olamaz. Laz Ziya
Ankara zaman kaybetmek için, İstanbul zaman kazanmak için iyidir.
Canımızı sıkanın canına karışmam. Çakır
İç organlarını döker kokoreç yaparım.
Bu güllünün burnuna su deymiş, zap suyunu sen zapdeyle yarabbim. Seyfo Dayı
Geçmem muhannet köprüsünden su aparsa beni, yatmam çakal yuvasında aslanlar yese beni. Hüsrev Ağa
Ben yalnız gezerim, yalnız yaşarım, yalnız ölürüm.

Bu ülkede satranç oynamasını bilen yok Arslan amca. İlerisini dü$ünen yok. Bu ülke zar atarak ilerliyor. Deli Hikmet
Ben siyasi parti lideri değilim, diplomat ya da asker de değilim. Ben Türküm. Şimdi kes sesini ve tak şunu. Polat
Sokak kavgasını bile sokağın başını tutan taraf kazanır. Testere Necmi …diyorlar ki “azrail’i anladik da bu memati kim”?

fantastik msn nickleri
*Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense...

*Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.

*Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim..
.

*Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..

*Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

*Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,
Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.

*Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman

*ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR
etkileyici nickler
Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
Eğer geceler seni düsündüğüm kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi .

Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum.

Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim.

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım…

Senin olan herseyi sensizligi bile seni hatırlattığı için seviyorum.

İçtiğim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de sen…

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyayi asla terketmeyecegim.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek

Ağırdır sevmelerim her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.
https://paylasiminadresi.forum.st

Nicklerin Dewmamı !!!
1 sayfadaki 1 sayfası