Paylasimin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylasimin Adresi

Sitemize Hoşgeldiniz PaylasiminAdresi Herkez Burada Toplanıyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gel vatandaş nicke gel :)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

gel vatandaş nicke gel :) Empty
MesajKonu: gel vatandaş nicke gel :)   gel vatandaş nicke gel :) Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:21 pm

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….
SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…
BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ
Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur.
Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır…
Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla…
Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM …
Bana ” Seni Seviyorum ” diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!
YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür….!!!
akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim
sonsuzdur, ancak mezarda biter.
Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

KALBİM 24 SAAT HİZMETİNİZE AÇIKTIR.

ÇARESİZ KALDIĞINIZDA BİLİNKİ ÇARE SİZSİNİZ.

AKLIMIZ EN BÜYÜK SERVETİMİZDİR. AMA YOKSULLUKTA AYIP DEĞİLDİR.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖZÜME GÖRÜNME!

SOĞUK KALPTEN SICAK SÖZ ÇIKMAZ.

GÜLMEKLE KAYBEDİLEN ŞEY AĞLAMAKLA ELDE EDİLMEZ.

DÜŞMANLARINIZI SEVİN. ÇÜNKÜ KUSURLARINIZI SİZE AÇIKÇA SÖYLEYENLER BİRTEK ONLARDIR.

EĞER YAPTIĞIN İŞİ DÜŞMANIN ALKIŞLIYORSA YANLIŞ YAPIYORSUN DEMEKTİR.

DUYGULARI AÇIĞA VEREN GÖZLER OLMASA KALP HİSLERİN MEZAR TAŞI OLURDU.

SENDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEYİ OLMAYAN BEN SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLAN İNSANLARA ACIRIM.

BAK GÖZLERİME GÖZBEBEKLERİM ERİDİ, BAK ELLERİME ELLERİM ÇÜRÜDÜ, BAK YÜREĞİME YÜREĞİM ESKİDİ, BAK GÜNLERCE SARDIĞIN BANA BAK TÜKENDİ BİTTİ.......YETTİ BU ACI BENİ ÖLDÜRMEYE, SONUM OLDU SON BİR BAKIŞIN CANIMA YETTİ...

BENİDE GÖTÜR GİTTİĞİN YERE

KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN

OFFF! ÇOK SIKILDIM BU HAYATIN BAŞKA KANALI YOKMU!

BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!

EN AĞIR İŞÇİ BENİM GÜN 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

SENİ SEVMEK SANKİ İBADET BANA NE KADAR ÇOK SEVSEMDE ŞANSIM YOK SENDEN YANA!

YANLIZLIK PAYLAŞILMAZ PAYLAŞILINCA YANLIZLIK OLMAZ.

ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ, YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ

SEN RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN TANRININ SENİ KORUMASI İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEĞİN KANATLARI O KADAR BÜYÜK OLSUN Kİ! EN MASUM HALİNDE BİLE SANA KİMSE ZARAR VEREMESİN

KÜÇÜK KELEBEĞİN TÜL KANATLARININPIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARIŞTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UÇARLAR SEN YÜREĞİMDEN NE ZAMAN?

BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNUSONSUZA DEK BİTMEYECEK.

DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.
ஐ๑ вιятєк ѕєη ∂єgιℓ нєякєѕ υηυтυ вєηι!!!
нєя$єуι вιяαктιм нєя$єуι αятιк ¢σк мυтℓυуυм!! αятιк ∂öηѕєη ∂є gє¢мєzкι вυ кιяιкℓαя!! ѕєη уσкѕυη αятιк gι∂ιуσяѕυη нι¢ gєℓмємι$ gιвι!! gι∂ιуσямυѕυη؟ ιуι тαмαм ѕєη вιℓιяѕιη єℓνє∂α уαℓαη¢ι ѕєν∂αм!! нαηι вιя zαмαηℓαя уємιη єтмιѕтη уα αуяιℓмιу¢αz ∂ιує нαтιяℓα∂ιηмι؟ ρєкι уємιηιη∂є ηє∂єη ∂υямα∂ιη؟ ѕєηѕιzℓιgє gü¢üм уєтмιуσя...güηℓєя ѕєηѕιz...ѕєηѕιz gє¢мιуσя ѕєηѕιzℓιк вєηι мαнƒє∂ιуσя gєℓ ∂єѕєм gєℓмєzѕιη вιℓιуσяυм αмα уιηє∂є ѕєηι нєяѕєу∂єη ¢σк ѕєνιуσяυм... ѕєηι вαѕкαℓαяιηιη ѕєνмєѕιηι ιѕтємιуσяυм... νι¢∂αηιη ναяѕα gιтмє... уєтєя αятιк υѕαη∂ιм ѕєνмє∂ιgιηι вιℓιуσяυм ѕöуℓємєує gєℓ∂ιм ιѕтє, ѕєηι ιѕтємιуσяυм... уüzüη∂єη нαтιяα вιя єуℓüℓ кαℓ∂ι вєη∂є!! мєℓєgιηι öℓüмѕüzмü ѕαη∂ιη кι؟ кαηα∂ι кιяιℓαη мєℓєк öℓüямüѕ!!кαηα∂ιм кιяιℓ∂ι ѕєη ηєя∂єѕιη؟ вєη ѕєηι ∂єgιℓ кαняσℓαѕι σ gözℓєяιηι özℓє∂ιм!!¨

Evlilik adeta bir kaleye benzer. Kalenin dışındakiler oraya girmek için, içindekiler ise oradan çıkmak için uğraşır dururlar.
Birbirimizi neden öldürüyoruz ki ? Biraz beklediğimizde zaten kendiliğimizden öleceğiz.

Dağın tepesine hangi yoldan çıkarsan çık, karşılaşacağın manzara her zaman aynı olacaktır.
Çok neşeli olduğunuz zamanlarda kimseye bir şey vaadetmeyin. Çok öfkeli olduğunuz zamanlarda ise kimseye cevap vermeyin.

Kadınlara inananlar, kendilerini aldatırlar. İnanmayanlarsa kadını aldatır.
Bir ağaç ne kadar yüksek olur ise olsun, yaprakları eninde sonunda de yere dökülecektir.

Erken kalkmayan avrat, söz dinlemeyen evlat, mahbuz ile gitmeyen at varsa şayet kapında; kaldır at.
Eğer bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa; orada güneş batıyor demektir.

Arkadaşının alnında gezen sineği sakın baltayla kovalama.
Zenginlik adeta gübre gibidir. Çünkü yalnızca dağıtıldığında yararı olur.

Şu kocaman dünyada bir tane güzel çocuk vardır ve bütün anneler o çocuğa sahiptir.
Mutluluğa ve huzura giden kapıyı açmak çok zordur.

Dostuna yada düşmanına gül sunan bir elde her zaman biraz gül kokusu kalır.
Alışveriş yaparken kulaklarını değil, aklını ve gözlerini kullan.
Bazen zirveye çıkmak çok kolaydır; ama zirvede kalmak ise çok zordur.
Dünyada iki tane kusursuz insan vardır. Biri ölmüş, biri ise doğmamış olan insandır.

Gülerken göbeği oynamayan insana asla ve asla güvenmem.
Başarmak insana belki çok şey öğretmez, ama başaramayınca insan çok şey öğrenir.

Çakıl taşlarını şekillendiren sert çekiç darbeleri değil, suyun okşayışıdır.
Başkalarını azarlıyormuş gibi kendini azarlarlayabiliyorsan olgun bir insan olmuşsundur.
nick için kullanabileceğiniz biraz şekilli harfler
https://paylasiminadresi.forum.st

gel vatandaş nicke gel :)
1 sayfadaki 1 sayfası